Karnozyna

Karnozyna: Przekroczenie oczekiwań naukowców

NAUKA O KARNOZYNIE Jedna z najbardziej wyjątkowych ról karnozyny jest eksponowana w komórkach mięśniowych. Działa ona jako czynnik buforujący, który utrzymuje funkcje mięśni. Zanim zagłębimy się w na czytaj więcej »

nowoczesne obrazy na płótnie

Jak udekorować mieszkanie?

Malarstwo jest obecne w wielu miejscach. Tak samo obiektach instytucyjnych, jak również prywatnych domach. Niegdyś posiadanie obrazu było wyznacznikiem pewnego statutu, czy świadomości artystycznej, czytaj więcej »

Taśma z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem – efektowna promocja marki

Taśmy z nadrukiem – zabezpieczenie paczki i promocja marki Bardzo wiele firm funkcjonujących na rynku komunikuje się z klientem w sposób fizyczny jedynie przez dostarczenie do niego paczki. Dlatego o czytaj więcej »

 

Karnozyna: Przekroczenie oczekiwań naukowców

karnozynaNAUKA O KARNOZYNIEJedna z najbardziej wyjątkowych ról karnozyny jest eksponowana w komórkach mięśniowych. Działa ona jako czynnik buforujący, który utrzymuje funkcje mięśni. Zanim zagłębimy się w naukę o karnozynie, warto najpierw zrozumieć, jak organizm przetwarza glukozę - podstawowe źródło energii.GlikolizaW procesie metabolicznym zwanym glikolizą organizm rozkłada glukozę na mleczan i jony wod...